top of page
dff1e0d1-2704-42d7-b2eb-08bb8224fa69.jpg

נעים להכיר

לאחר כ- 15 שנים מספקות ומרתקות בתפקידי משאבי אנוש בכירים בארגונים נהדרים, חשתי מיצוי ושקלתי לצאת לשינוי תעסוקתי.

לאחר בחינה עמוקה של הנושא בליווי אשת מקצוע מנוסה, בחנתי היטב את המוטיבציות והרצונותשלי ובחרתי לבצע הסבה תעסוקתית ולקחת עוד צעד קדימה את האהבה והסקרנות שלי בנוגע לאנשים.


רכשתי הכשרות מקצועיות ומגוונות בתחומי הטיפול הרגשי והתפתחות האישית. למדתי והתמחיתי במשך שלוש שנים בפסיכותרפיה בשיטת "דרך" ובמקביל סיימתי את לימודי והתמחותי בשיטת "סאטיה".

בהמשך, בחרתי בלימודי "פסיכותרפיה דינאמית" באוניברסיטת בר אילן. לצד לימודים אלו, צברתי ניסיון קליני בעולמות בריאות הנפש, במהלך ההתמחות במרכז הרפואי לטיפול במוח ונפש, במרפאת המבוגרים של "מרחבים" ובהמשך גם בעמותת "אנוש".

 

במקביל, המשכתי לפתח את הכובע המקצועי השני שלי, כיועצת קריירה, והשלמתי את לימודי ההסמכה שלי במכון "לכל אדם יש שביל", המכון המוביל בארץ בתחום הייעוץ התעסוקתי.

ניסיוני בתחום, לצד הניסיון בעולמות הנפש וניסיון העבר בעולמות משאבי האנוש, אפשרו לי לייצר התמחות חשובה במפגש שבין עולם הנפש  עולם התעסוקה. הדבר מאפשר לי לספק ליווי רב-ממדי ויסודי לתהליכי ההתפתחות האישית והמקצועית של הנועצים שמגיעים אלי לקליניקה לתהליכי ייעוץ תעסוקתי.

 

בקליניקה שלי אני מלווה תהליכי טיפול רגשיים, תהליכי קריירה ותהליכי חזרה לעבודה אחרי חופשת לידה. המפגשים מתקיימים בקליניקה ברחובות או בזום.

אשמח להכיר, ולהיות לכם לעזר.

bottom of page